Szczęście

szczęście

To właśnie jest Szczęście!

Co to jest szczęście?

Czuć się kochaną i kochać; być tam, gdzie czuję się u siebie; dostrzegać piękno we wszystkim i we wszystkich.

Moje usta na widok otaczającej mnie zieleni drzew, błękitu nieba, promieni słonecznych same rozciągają się w uśmiechu. I pokrzykują radośnie, aż echo niesie. Nie potrzebna jest muzyka, by tańczyć!

Małe Szczęścia

Spacer, ja, trójka dzieci, trzy psy – gwarne stado. Kolejny obrazek wywołujący mój uśmiech. Psiaki droczą się ze sobą, ganiają nie wiadomo kiedy ustalając kto berek. Dzieci rozmawiające o planach na popołudnie – o wizycie u sąsiadki mającej małą stadninę koni. Pogodne niebo, bezkresne pola, las na horyzoncie. Mój „Koniec Świata”, moje wymarzone „Zielone Wzgórze”.

I mój Mężczyzna. Pewnie nieidealny – tak jak ja. Ale niesamowity, odgadujący moje marzenia i spełniający je – chociażby Dom, który powstaje już trzeci rok, pomału, ale rośnie. Choć nie jesteśmy (jeszcze 🙂 bogaci, więc czasem jest trudno. Ale z ogromną wiarą, że to, co zaplanowaliśmy, się uda. Innej opcji nie ma.

Wakacyjny reset

Ależ te wakacje naładowały mnie entuzjazmem i energią! Córka patrząc na moją twarz lekko zdziwiona powiedziała: Ale uśmiech! A ja od dłuższego czasu co rano myślę: dziś jestem szczęsliwa – bo jest nowy dzień!

Wakacje, lato, ale też dobre książki sprawiły, że już zawsze będę się tak czuć – mocno chcę w to wierzyć. No, i znalazłam swoje miejsce na Ziemi. A gdy najbliższe osoby są przy mnie – czego więcej chcieć? To właśnie jest moje szczęście.

Ty też znajdziesz swoje. Rozejrzyj się i zarezerwuj sobie czas na te najważniejsze poszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podobne wpisy