Share Week 2019

ach share week 2019

Co to jest Share Week?

Kolejny raz Andrzej Tucholski wywołał ogólne poruszenie wśród blogerów – ogłosił Share Week 2019. Jest to jego projekt polegający na tym, że twórcy internetowi polecają blogerów, których cenią.

Jest to również świetna okazja, by dotrzeć do nowych blogów oraz docenić wszystkich, którzy z pasją tworzą polską blogosferę. Dlatego chętnie przyłączam się do wychwalania! Gdyby nie inni blogerzy, których podziwiam i od których się uczę, w internecie nie byłoby mnie i wielu wspaniałych twórców.

Moi ulubieni Autorzy

Zgłosić do Share Week 2019 można tylko trzech autorów, więc choć wybór jest naprawdę trudny, poniżej prezentuję moich ulubionych Twórców.

Z racji mojego zainteresowania psychologią, często zaglądam na stronę Edyty Zając. Edyta wierzy, że „odrobina psychologicznej wiedzy może zmienić nasze życie na lepsze”. W pełni się z nią zgadzam i z zainteresowaniem śledzę jej wpisy o emocjach, umyśle, rozwoju i nie tylko.

Jak wiecie, jestem pasjonatką rozwoju osobistego i uważam, że na rozwój nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie. Dlatego od regularnie towarzyszy mi (wirtualnie) Angelika Talaga – autorka blogu i podcastu Gothmother. Angelika podpowiada jak wprowadzać wiedzę finansową i dobre nawyki już od najmłodszych lat, jak wspierać kreatywność i przedsiębiorczość. Bo przecież dzieci tak szybko staną się dorosłymi i to od nas zależy, jak poradzą sobie w życiu.

Na stronę Magdy Bek lubię wpadać po porady i nowinki ze świata social mediów i marketingu. Magda w lekki sposób przekazuje swoją wiedzę o planowaniu działalności w internecie i podsuwa narzędzia, które ją ułatwiają. Zawsze też chętnie służy radą, gdy dręczą Cię pytania i wątpliwości w tej dziedzinie.

Moje ulubione blogi

Internet jest pełen wspaniałych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoim sposobem patrzenia na świat. Do Share Week mogłam zgłosić tylko troje z nich. Dlatego w zakładce Pobierz przygotowałam listę kilkunastu stron i podcastów, które cenię nie mniej niż powyższe i którym zawdzieczam naprawdę wiele.

Dziękuję wszystkim blogerom za ich pracę i kreatywność, za motywację, której nam dostarczają i za chęć dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. Pewnie słyszycie (i czytacie) zbyt rzadko: Jesteście potrzebni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podobne wpisy