Share Week 2020

ach blogi

Share Week 2020 w „ciekawych czasach”

Jest Share Week 2020! Uff… Odetchnęłam z ulgą. Zawsze mam obawy, że przegapię, a w tym roku dodatkowo bałam się, że… nie będzie! Ale jest! Wpadł prosto do mojej skrzynki mailowej 🙂

Nie da się ukryć, że mamy „ciekawe czasy”. Spędzamy w Internecie więcej godzin niż zazwyczaj. A iloma nowymi blogerami zaowocuje ten okres, ile nowinek pojawi się w przyszłorocznej edycji blogowego „łańcuszka”?

Blogerzy, do których wracam

Bez blogerów i ich wiedzy świat nie byłby taki sam. Ja nie byłabym taka sama; nie byłabym tu, gdzie jestem. Ten głód dzielenia się wiedzą i doświadczeniami sprawia, że blogosfera jest tak niezwykła.

Uczę się od innych cały czas. Oto moje typy do Share Week 2020:

  1. Prosperuj jako coach Małgosi Żukowskiej to strona, dzięki której można nauczyć się zarabiać przez internet, nie tylko jako coach. Autorka, sama będąc coachem, dzieli się swoim doświadczeniem organizując świetne webinary, publikując krótkie filmiki wprowadzające w świat funkcjonowania coacha na rynku i nie tylko.
  2. Janina Daily to miejsce w sieci, do którego jak już raz zajrzysz, to przepadłeś. Niepowtarzalne poczucie humoru autorki poprawia nastrój i zmienia perspektywę widzenia świata.
  3. Pani Swojego Czasu to blog, do którego często wracam – kiedy szukam odpowiedzi na pytania dotyczące czasu, organizacji, działania w social mediach. Z czystym sumieniem polecam tę stronę każdemu.

A kogo Ty polecasz? Jeśli masz swoje miejsce w Internecie, zgłaszaj swoich faworytów od 6 do 19 kwietnia na stronie Andrzeja Tucholskiego.

Niezastąpieni Twórcy

share week ach

Niezastąpionych, nie tylko dla mnie, jest naprawdę wielu. Każdego dnia zmieniają oni życie czytelników na całym świecie.

Wśród nich warto wymienić Michała Szafrańskiego, Marcina Iwucia czy Radka Budnickiego. Są zawsze na bieżąco, a ich artykuły, nawet sprzed kilku miesięcy czy lat, są cięgle aktualne.

Listę blogów, do których często zaglądam znajdziesz w zakładce Pobierz. Zajrzyj, może znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podobne wpisy