Książki – prywatny uniwersytet

książki prywatny uniwersytet

Książki – prywatny uniwersytet

Wierzę, że książki i biblioteka – tak prywatna, jak i publiczna, bądź elektroniczna – to najlepszy prywatny uniwersytet. W tej kategorii Książki, polecam takie, które mogą sprawić, że zaczniesz inaczej postrzegać świat. A wtedy świat również zacznie postrzegać inaczej Ciebie. Czy dobrze to wykorzystasz zależy tylko od Ciebie.

Jeśli nie tylko czytasz książki, ale też znajdujesz czas, by przemyśleć ich treść i zastosować w życiu, to czego się nauczysz, zauważysz, że Twoje życie staje się lepsze. Warto wydać na to pieniądze, prawda?

Książka, e-book, audiobook

Jeszcze jakiś czas temu książka mogła dla mnie istnieć tylko w formie papierowej. Do tej pory nic nie zastąpi mi zapachu nowego wydawnictwa. Jednak mieszkając poza Polską zaczęłam doceniać dostępność e-book’ów i audiobooków, korzystając przede wszystkim z aplikacji Legimi. Wystarczy internet i już mam na czytniku lub w telefonie książkę Briana Tracy, Oli Budzyńskiej czy Napoleona Hill’a. I to dostępną od razu, bez czekania na przesyłkę, w każdym momencie. Czytam i słucham w poczekalni, tramwaju, kolejce. Polecam gorąco również te formy książek.

Chcesz przeczytać polecaną przeze mnie pozycję?

Jeśli zechcesz kupić jedną z polecanych przeze mnie książek, kliknij proszę w tytuł – zostaniesz przekierowany do sklepu, a ja dzięki linkom afiliacyjnym zarobię niewielką prowizję, która pomoże mi m.in. nadal dla Ciebie pisać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podobne wpisy