Książki, które warto przeczytać

ksiazki ktore warto przeczytac

Książki, które warto przeczytać

Poniżej znajdziesz książki, które warto przeczytać, ponieważ będą one wspierać swój rozwój osobisty. Chciałabym ułatwić dotarcie do nich, dlatego niektóre połączone są z linkami do ich opisu na moim blogu (jeśli już jest) oraz do księgarni, gdzie możesz je kupić. Co pewien czas robię też zestawienia, jak na przykład czytelnicze podsumowanie roku.

Prawie wszystkie przeczytane przeze mnie tytuły znajdziesz w moim zestawieniu na stronie lubimyczytać.pl. Możesz na niej poszukać ciekawej lektury dla siebie oraz oddać głos w plebiscycie „Książka Roku”.

Książki zmieniające sposób myślenia

Książki o planowaniu i osiąganiu celów

Książki o relacjach

Książki o pieniądzach

Inne wartościowe książki

A może e-book?

Przyznam Ci się, że mieszkając kilka lat poza Polską miałam utrudniony dostęp do książek, które chciałam przeczytać. Na szczęście trafiłam na ofertę Legimi, dzięki czemu wciąż mam wybór spośród tysięcy książek w formie elektronicznej, również do wielu z tych wymienionych powyżej. Choć zawsze byłam zwolenniczką książki papierowej, dziś już wiem, że są sytuacje, w których e-book jest prawdopodobnie niezastąpiony. 

Linki

Na koniec informacja: niektóre z linków prowadzą do moich artykułów na temat danej książki, a inne są linkami afiliacyjnymi. Oznacza, że jeśli dokonasz zakupu w sklepie, do którego przekierowują, to zostanie dla mnie naliczona prowizja, m.in. dzięki programowi WebePartners czy Conventiser. Z tego powodu nie zmienia się Twoja cena, ale ten sposób pozwala mi uzyskać niewielki zarobek z mojej działalności w Internecie. Mimo to staram się, aby linki przekierowywały do jak najtańszych księgarni.

Dziękuję i pozdrawiam.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podobne wpisy