Działam!

działam cel

Może nie widać, ale działam

Pewnie nie widać mnie jeszcze za bardzo w internetach, ale za kulisami wirtualnego świata wytrwale działam.

Choć czasem z tą wytrwałością nie jest najlepiej. Jednak w chwilach słabości powtarzam sobie: Ja się nigdy nie poddaję! – i prę do przodu.

To co robię ma sens

Każdy kto obserwuje mnie na instagramie wie, że jestem molem książkowym. Ale to właśnie dzięki książkom mam w sobie tyle zapału i optymizmu.

Właśnie skończyłam czytać „Gotowi na start” Pata Flynn’a i pomału, wśród nawału codziennych obowiązków, wdrażam zawarte w niej rady je w życie.

Czasem ciężko wygospodarować na to czas między spotkaniami z klientami (pracuję jako tłumacz oraz coach). Tym bardziej wiedząc, że jak zacznę pisać i działać w internecie, to porwie mnie flow.

Znasz ten stan? Nie wiesz wtedy kiedy minęły kolejne godziny i wcale nie chcesz oderwać się od czynności, która go wywołała.

Ufam sobie i innym

Teraz sięgnęłam po „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” Michała Szafrańskiego. Niecierpliwie czekałam, żeby dorwać się do czekającej na półce książki. Najchętniej połykałabym książki garściami. Ale nie chodzi przecież o zaliczenie kolejnej, ale o wyciągnięcie z niej jak najwięcej dla siebie. I przekazanie dalej.

Coraz bardziej ufam sobie – przez lata gromadziłam wiedzę i doświadczenia, którymi teraz chcę podzielić się z Tobą. Pora zastosować wiedzę w działaniu, by zobaczyć coraz lepsze efekty. Wierzę, że dzięki temu Twoje życie stanie się lepsze. Moje też, bo wtedy spełnią się moje marzenia.

Odkąd bardziej wierzę w siebie i ufam innym, zauważyłam, że zawsze miałam szczęście do ludzi. A świat zdaje się sprzyjać mi na każdym kroku. Ty też spróbuj zauważać wokół siebie dobre rzeczy i pozytywne sytuacje, a nie opuści Cię optymizm.

Małymi krokami, byle do przodu

Choć często zdarza się, że bieżące wydarzenia odciagają mnieo od realizacji planu, powtarzam sobie, że zrobię choć mały krok dla tego, co dla mnie ważne. I tym sposobem mogę już widzieć efekty tego, że działam. Może jeszcze niewielkie i niezbyt spektakularne, ale każdy sukces ma jakiś początek, prawda?

Gotowy jest na przykład mój e-book, który wkrótce będzie dostępny na mojej stronie. Napisałam go jako przewodnik ku lepszemu życiu. Chcę, by pomógł Ci odpowiedzieć na pytanie: co chcesz osiągnąć w swoim życiu? Prowadzi nie tylko do wyznaczania celu, ale też zaplanowaniu drogi ku niemu.

Rozwijam moją stronę internetowa, umiejętności coachingowe, piszę. I szykuję się do powrotu na ścieżkę prelegenta – niedługo rozpoczynam z przyjaciółką projekt szkoleniowy z zakresu rozwoju osobistego – szczegóły wkrótce.

Dzieje się trochę w moim życiu, prawda? Chyba nie powinnam sobie wyrzucać lenistwa. Mimo wszystko – działam!

Jeśli Tobie brakuje inspiracji lub motywacji do ruszenia z miejsca – zapraszam! Zajrzyj na mój Instagram lub Facebook albo po prostu do mnie napisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podobne wpisy